O firmie

Firma RIDEX Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2000 r. jako producent mieszanek przyprawowych i funkcjonalnych do żywności.


Nasze wieloletnie doświadczenie w kontaktach handlowych, technologii i pracach badawczych wykorzystujemy w tworzeniu produktów, które spełniają potrzeby licznej grupy klientów. Stały rozwój naszej oferty i jakość produktów pozwoliły na rozszerzenie sprzedaży na teren całego kraju oraz poza jego granicami.


Stawiając sobie za główny cel spełnienie oczekiwań klientów, dbamy o to, by nasze produkty posiadały cechy pozwalające na osiąganie przez naszych odbiorców sukcesów handlowych. Produkty spod znaku RIDEX wyróżniają się wyrazistym i niebanalnym oraz powtarzalnym smakiem a funkcjonalność naszych produktów daje gwarancję najwyższej, jakości. Oferta zawiera tradycyjny asortyment oraz nowatorskie pomysły tworzące nowe trendy w technologii. Nasze produkty powstają z najwyższych jakościowo surowców z zachowaniem wszelkich procedur dających gwarancję wysokiej, jakości. Dbałość o utrzymanie wysokich standardów jakościowych potwierdzona jest wdrożonymi systemami ISO9001 oraz HACCP i co najważniejsze zadowoleniem klientów.


Wykwalifikowana i doświadczona kadra dba o stały rozwój oferty oraz opiekę technologiczną naszych klientów.